Katalogs

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co.,Ltd.

26.05.2022 00:00

Fitingi, OPGW un ADSS fitingi optiskiem kabeļiem

Atbildēt uz sludinājumu

Pašlaik mūsu uzņēmumam ir lielas iespējas ražot dažādus iepriekš noformētus spirālveida veidgabalus, tostarp OPGW un ADSS veidgabalus optiskiem kabeļiem, kā arī veidgabalus vadu līnijām un zemējuma vadiem.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd. ir jauns uzņēmums, kas nodarbojas ar pētniecību un attīstību, ražošanu un tirdzniecību. Uzņēmums atrodas Hengshan ielā Nr. 189, Ķīnā, Hebei provinces Shijiazhuang augsto tehnoloģiju attīstības zonā, un tā platība ir 26 593 kvadrātmetri.

Shijiazhuang Huaneng Electric Power Fitting Co. Ltd. ražo īpašus iepriekš noformētus spirālveida veidgabalus, kurus plaši izmanto pārvades līnijās. Pašlaik mūsu uzņēmumam ir lieliskas spējas gadā saražot daudz dažādu iepriekš sagatavotu spirālveida veidgabalu, tostarp optisko kabeļu OPGW un ADSS veidgabalus, kā arī elektrolīniju un zemējuma līniju veidgabalus.r elektrolīnijas un zemējuma līnijas, kas nesen ir izturējušas Valsts elektrolīniju būvniecības pētniecības institūta un Šanhajas Elektrisko kabeļu pētniecības institūta testus un ko ir noteikusi Hebei Ekonomikas un tirdzniecības komitejas ekspertu grupa. Hebei Zinātnes un tehnikas birojs ir atzinis mūsu uzņēmumu par augsto tehnoloģiju uzņēmumu.

Kopš uzņēmuma dibināšanas esam pievērsuši lielāku uzmanību mūsu produktu kvalitātei, stiprinājuši mūsu darbinieku izpratni par kvalitāti un izveidojuši perfektu kvalitātes kontroles sistēmu, tāpēc esam ieguvuši ISO 9001:2008 starptautiskās kvalitātes sistēmas kvalifikāciju. Mūsu uzņēmumā ir pietiekami daudz ekspertu un modernas iekārtas ražošanai un testēšanai. Mūsu produkti ir pārdoti daudzviet mājās un ārzemēs un tiek izmantoti dažādu sprieguma līmeņu rūpnīcās. Mūsu produkti ir pārbaudīti visos laikapstākļos un joprojām darbojas ļoti labi un bez problēmām.

Lai klientiem nodrošinātu precīzu un efektīvu vibrācijas samazināšanas plānu, mūsu uzņēmums ir izveidojis vibrācijas laboratoriju, kurā strādā pārvades līniju eksperti un valsts enerģētikas uzņēmuma vibrācijas eksperti. Mēs varam pārbaudīt vibrāciju slāpētāja veiktspējas raksturlielumus un noguruma funkciju un pārbaudīt tā vibrāciju samazināšanas novērtējumu OPGW un ADSS optiskajos kabeļos, nodrošinot zinātnisko testa pamatu vibrāciju samazināšanas projektēšanai projektos.

Mūsu kvalitātes vadlīnijas: Mūsu uzmanības centrā ir klients, mēs koncentrējamies uz tehnikas inovācijām, stiprinām un pilnveidojam kvalitātes kontroles sistēmu, kā arī nodrošinām augsto tehnoloģiju produktu elektroenerģijas attīstībai.

Mūsu daudzuma mērķis: produktu piemērotības līmenis ir 100 %; klientu piekrišana sasniedz 95 %.Atbildēt uz sludinājumu

Kategorija
Piedāvājumus

Valsts
China

Reģions
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Vieta
No.189,Hengshan Street, Shijiazhuang High-tech Zone, Hebei Province, China.

Beigu datums
06.04.2023 14:35