Katalogs

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015

MTM Power® Messtechnik Mellenbach GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015

06.07.2021 03:07

Decentralizēta elektroapgāde, kas ir ideāli piemērota lietojumiem "uz mašīnas"

Izmantojot vakuuma iekapsulēto tehnoloģiju, MTM Power koncentrējas uz iekapsulētiem, izturīgiem, ilgmūžīgiem, temperatūras izturīgiem un absolūti bez apkopes moduļiem. Patentētā termoselektīvā vakuuma iekapsulēšana palēnina komponentu novecošanos un ievērojami pagarina MTM Power ierīču kalpošanas laiku. Turklāt šis pasaulē unikālais iekapsulēšanas process un savienojums ar īpašiem 7/8" savienotājiem nodrošina konstrukcijas ar IP67 un tādējādi netraucētu lietošanu uz vietas. Labākais piemērs ir
PM-IP67A sērijas AC/DC moduļi ar maiņstrāvas (90...264 VAC) un līdzstrāvas plašu ieejas diapazonu (100...353 VDC). Automātikas tehnoloģijās šie ārējie barošanas avoti ar IP67 aizsardzību nodrošina vienkāršu un ātru "plug and play" risinājumu vadības komponentu barošanai bez dārgiem komutācijas skapjiem, pat īpaši skarbos apstākļos.

PM-IP67A sērijas moduļi ir pieejami ar parasto vienu un diviem izejas spriegumiem. Tie ir paredzēti lietošanai visā pasaulē ekstremālos vides apstākļos, piemēram, putekļu un mitruma apstākļos, un nodrošina efektīvu, izmaksu ziņā ekonomisku risinājumu dažādiem uzdevumiem visos "on machine" lietojumos. MTM Power tos īpaši izstrādāja decentralizētām sistēmām bez komutācijas skapjiem, kas ir jaunākā tendence automatizācijā.

Papildu iezīmes ir izturīga konstrukcija, SMD tehnoloģija, automātiska 100 % gala pārbaude un
100 % ieslēgšanas pārbaude. PM-IP67A sērija piedāvā 50, 75, 100 vai 200 W konstantu izejas jaudu; tā ir aizsargāta pret īssavienojumiem, tai nav nepieciešama zemējuma slodze un tā darbojas temperatūras diapazonā no -25 līdz +70 °C. Moduļiem ir VDE un UL/cUL apstiprinājums. Ierīces ar 24 V izejas spriegumu ir pieejamas ierobežotas jaudas avota versijā.

.