Katalogs

ACE Stoßdämpfer GmbH

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

ACE Stoßdämpfer GmbH

  • RoHS
  • Reach
  • DIN ISI 9001:2015

26.08.2021 01:08

Aizsardzība visās pozīcijās: Pielāgotie strukturālie un triecienu amortizatori automatizācijā un pārkraušanā.

Katrs ražošanas pārtraukums maksā laiku un naudu. Taču pircēju un projektētāju rīcībā ir daudz drošības produktu, lai aizsargātu iekārtas. Īpaši tādēļ, lai līdz minimumam samazinātu dīkstāves laiku un palielinātu produktivitāti apstrādes un automatizētajos procesos. Papildus hidrauliski darbināmiem maziem un rūpnieciskiem amortizatoriem ACE piedāvā dažādas lētas alternatīvas. Tos izmanto gadījumos, kad nav nepieciešama precīza apstāšanās. Trīs pielietojumi ilustrē mazo palīgierīču plašo klāstu.

Kopumā ACE strukturālo un drošības amortizatoru sērijā TUBUS ir astoņi modeļi ar vairāk nekā 150 atsevišķiem izstrādājumiem visdažādākajiem pielietojumiem. Ir iespējams ģenerēt aptuveni lineāras, progresīvas vai, kā datortomogrāfa (CT) izmantošanas gadījumā, degresīvas raksturlīknes. CT sistēmas dārgais kodols ir gredzenveida tunelis, ko sauc par portālu. Tas rotē vairākas reizes par 360 grādiem. Tādējādi skenēšanas laikā tiek izveidoti vairāki blakusesoši griezumi, no kuriem dators var aprēķināt tilpumu. Tas sniedz telpisku informāciju. Katru atsevišķu pikseli var telpiski klasificēt. Ja nepieciešams, iegūtos datus var vizualizēt ar datora programmatūru ne tikai 2D, bet arī 3D attēlā. Bargteheides uzņēmuma LISCO GmbH projektā, kas tika īstenots kvalitātes kontroles nolūkā automobiļu nozarē, tika izveidots padeves galds portālam, izmantojot augstas precizitātes lineārās asis. Lai novērstu konstrukcijas bojājumus, slīdņa pieļaujamo galīgo stāvokli uzrauga elektriskie robežslēdži. Lai nodrošinātu, ka tas nenotiek arī ekspluatācijas kļūdu, hakeru uzbrukumu vai strāvas padeves traucējumu gadījumā, LISCO GmbH komanda izpilddirektora Stefana de Bruina vadībā nolēma konstrukcijas gala pozīcijas aizsargāt, izmantojot pusvadītāju slāpētājus, kas darbojas neatkarīgi no strāvas padeves. Izvērtējot tādus raksturlielumus kā galda daļas garums, svars un tuvošanās ātrums, izvēle tika izdarīta uz TUBUS tipa TA-17 strukturālajiem amortizatoriem no ACE Stoßdämpfer GmbH. Šo aksiāli amortizējošo mašīnu elementu, kas izgatavoti no kopolistera elastomēra, gājiens ir 7 mm un maksimālā enerģijas absorbcija ir 6 Nm uz gājienu nepārtrauktā režīmā un 9 Nm uz gājienu avārijas režīmā. Tas padara tos par vienu no mazākajiem ACE strukturālo amortizatoru pārstāvjiem un parāda, ka konstruktoriem ir liela rīcības brīvība, izvēloties piemērotu TUBUS savam pielietojumam avārijas apturēšanai un nepārtrauktai lietošanai savās iekārtās un mašīnās. Turklāt aprakstītajā gadījumā komponenti kalpo arī otram mērķim, transportējot CT sistēmas. Ja pārvadājums nav nostiprināts, tās novērš bojājumus, ko izraisa uzkrāvumi. Strukturālos amortizatorus var ātri un vienkārši piestiprināt ar speciālu skrūvi, un tie ir LISCO GmbH papildu apdrošināšana avārijas apstāšanās gadījumā, jo tie "darbojas absolūti droši", kā norāda Stefans de Bruins.

TUBUS specials paaugstina presēšanas instrumentu produktivitāti automobiļu ražošanā visā pasaulē

Sākotnēji Langenfeldē bāzēto uzņēmumu ACE uzrunāja viens automobiļu ražotājs. Klients no Dienvidvācijas ziņo: "Mēs jau bijām guvuši ārkārtīgi pozitīvu pieredzi ar ACE rūpnieciskajiem amortizatoriem, ātri un droši bremzējot līdz 3 tonnām smagus slaidus. Tāpēc bija skaidrs, ka arī šīs jaunās problēmas risināšanā ir jāvēršas pie ACE." Problēma, ko radīja pieaugošais dīkstāvju laiks bojātu amortizatoru dēļ štancēs lokšņu formēšanas laikā, bija jāatrisina, ieviešot modernās ProgDie preses un servo preses. Lielāks preses gājienu skaits un ātrums, kā arī tendence izmantot lielākas presformas radīja lielākas slodzes. Tas pārslogoja poliuretāna (PU) slāpējošos elementus. Materiāla nogurums iestājās pārāk ātri. Tam sekoja instrumentu lūzumi un ražošanas dīkstāves. Meklējot jaunus amortizatorus, automobiļu ražotāji saskārās ar TUBUS strukturālajiem amortizatoriem ACE. Izgatavoti no kopoliesteru elastomēra, tie pēc amortizācijas īpašībām un kalpošanas laika līdz pat divdesmit reižu pārspēj tādus materiālus kā tērauda atsperes, PU vai gumijas aizbāžņi.

Tas bija iemesls, kāpēc ACE šajā gadījumā izdevās aizstāt automobiļu ražošanā steidzami nepieciešamos fiksācijas amortizatoru priekšgājējus ar jauninājumu TUBUS-Spezial lokšņu formēšanas laikā. Vienlaikus šie īpašie mašīnu elementi pierāda, ko ACE inženieri spēj paveikt pēc klienta pieprasījuma. Papildus speciālām piegādēm ar individuāliem gājieniem, raksturlīknēm, atsperēm un izmēriem, ACE piedāvā īpašas sērijas automobiļu ražotājiem - pietuvināšanas un pacelšanas amortizatorus. Šo komponentu panākumu pamatā ir trīs gadu izstrādes darbs, kas vienmēr ir cieši orientēts uz attiecīgo klientu vajadzībām. Pēc pirmajiem izturības testiem laboratorijā, lai noteiktu maksimālo iespējamo slodzi, un pēc tam testēšanas izvēlētos presēšanas instrumentos, kā arī elementu atlases tabulu aprēķiniem pie pazīstamiem Vācijas automobiļu ražotājiem, ACE noteica statiskos un dinamiskos spēka un pārvietojuma raksturlielumus, kā arī enerģijas absorbciju un absorbciju uz testēšanas stendiem. Sākotnējie statiskie un dinamiskie testi bija daudzsološi, jo statiskajos apstākļos bija iespējams sasniegt maksimālo enerģijas absorbciju tikai 29,4 mm augstajiem fiksācijas amortizatoriem diapazonā no 5 līdz 269 Nm atkarībā no konstrukcijas. Dinamiskos apstākļos, kas dominē praksē, iepriekš izmantoto tāda paša augstuma PU elementu rezultāti tika pārsniegti gandrīz trīs reizes. Rezultātā TUBUS speciālie elementi ir jāmaina retāk nekā to priekšgājēji, un, pateicoties saīsinātajam dīkstāves un apkopes laikam, tie nodrošina ievērojamu attiecīgo rūpnīcu produktivitātes pieaugumu.

Viens no ACE pakalpojumiem automobiļu ražotājiem bija tas, ka produkta izstrādes procesa laikā pasūtītājs varēja izveidot katra amortizācijas tipa izvēles matricu. Izmantojot to, instrumentu ražotāji tagad var viegli noteikt amortizatoru izmēru un skaitu. Tiek ņemts vērā tukšās daļas turētāja ātrums un svars, kā arī preses gājiena ātrums. Izmantotās vērtības ir iegūtas no testu sērijām, kas veiktas ar kritiena testeri, izmantojot lāzera pārvietojuma mērīšanas sistēmu. ACE testu rezultātā produktu vadītāja Torstena Kohnena (Thorsten Kohnen) vadītā komanda izveidoja atlases tabulas preses gājienu ātrumam no ≤ 17 līdz 40 gājieniem/min, kā arī savienoja vairākus TUBUS īpašos tipus sērijveidā. Rezultātā pēc praktiskiem testiem automobiļu ražotāju instrumentos tagad ir pieejami jaudīgāki fiksācijas un pacelšanas amortizatori nekā iepriekš bija pieejami fiksācijas skrūvēm ar izmēriem no M10 līdz M30. Šie ACE amortizatori tagad tiek piegādāti ražotājiem visā pasaulē.

ACE tagad piedāvā arī alumīnija un tērauda komponentus avārijas apstāšanās sistēmām

Lai novērstu bojājumus, izmantojot lineārās vienības robotikā, un aizsargātu darbgaldu galējās pozīcijas darbgaldos, konveijeros un augsto noliktavu un iekraušanas sistēmās, ACE ir papildinājusi savu produktu klāstu ar triecienu amortizatoriem. Tie ir izgatavoti no īpaši konstruētām alumīnija vai tērauda caurulēm, kas trieciena gadījumā salokās iepriekš noteiktā veidā, līdzīgi kā trieciena zonas, un pārvērš kinētisko enerģiju siltumā. Šie jaunie ACE mašīnu elementi aizsargā konstrukcijas avārijas gadījumā, pateicoties augstai un vienmērīgai enerģijas izkliedēšanai 98 % apmērā. Pateicoties to darbības veidam, pēc atbilstošas novērtēšanas var rekonstruēt avārijas sekas un tādējādi izvairīties no tām nākotnē. Trieciena amortizatori nodrošina lielu ilgtermiņa stabilitāti ikdienas ekspluatācijā un lielisku aizsardzību avārijas apstāšanās gadījumā. Tie ir arī viegli uzstādāmi un nomaināmi pēc avārijas. Jaunie triecienu slāpētāji nodrošina projektētājiem ļoti efektīvu un ekonomisku vienvirziena risinājumu efektīvai iekārtu vai mašīnu aizsardzībai. Tādējādi tie ir interesanta alternatīva neatgriezeniskajiem un atgriezeniskajiem strukturālajiem amortizatoriem, kā arī hidrauliskajiem drošības amortizatoriem. Jaunie drošības produkti ir pieejami ar ārējo diametru 87,5 mm alumīnija versijās un 63 mm un 38 mm tērauda versijās. Standartā ir pieejami desmit pamattipi, kuru enerģijas absorbcija avārijas apstāšanās gadījumos svārstās no 670 Nm/taktu līdz 11 200 Nm/taktu. Atkarībā no tipa komponentu maksimālais gājiens ir no 45 mm līdz 160 mm, un nelielais atbalsta spēks no 13 000 N līdz 70 000 N sniedz izšķirošu ieguldījumu konstrukciju nostiprināšanā. Praksē šīs vērtības var vēl vairāk palielināt, izmantojot sērijveida vai paralēlu trieciena amortizatoru izvietojumu, lai izkliedētu lielākas enerģijas vērtības nekā minētās pie viena gājiena. Jaunie trieciena amortizatori ir pieejami no noliktavas Langenfeldē 24 stundu laikā, un tiem, tāpat kā citos pielietojuma piemēros minētajiem strukturālajiem amortizatoriem, ir raksturīga laba cenas un veiktspējas attiecība

Vairāk ziņu

Ar saviem jaunajiem trieciena amortizatoriem uzņēmums ACE Stoßdämpfer GmbH no Langenfeldes papildina savu drošības produktu klāstu ar izturīgiem, vienreizlietojamiem risinājumiem. Tie ir izgatavoti no īpašām alumīnija vai tērauda caurulēm, kas sadursmes gadījumā salokās, kā paredzēts, un pārvērš trieciena kinētisko enerģiju siltumā. Mašīnas elementi aizsargā konstrukcijas avārijas gadījumā, pateicoties augstai un vienmērīgai enerģijas izkliedēšanai 98 % apmērā. ACE Stoßdämpfer GmbH trieciena amortizatori nodrošina lielisku ilgtermiņa stabilitāti ikdienas ekspluatācijā, kā arī lielisku aizsardzību avārijas apstāšanās gadījumā. Tās ir arī viegli uzstādāmas un nomaināmas pēc avārijas.
Kristians Kirhbaumers (Christian Kirchbaumer) ieņēma Stabilus grupas biznesa struktūrvienības Industrial globālā mārketinga vadītāja amatu. Papildus Stabilus kā jumta zīmolam šajā struktūrvienībā ietilpst arī zīmoli ACE, Fabreeka, General Aerospace, Hahn Gasfedern un Tech Products. Tie galvenokārt ir pazīstami ar produktiem un pakalpojumiem automatizācijas kontroles, vibrācijas un kustības kontroles, kā arī drošības produktu jomā. Stabilus un tā meitasuzņēmumi piedāvā rūpniecības klientiem unikālu risinājumu klāstu attiecībā uz sastāvdaļām un pakalpojumiem zem viena jumta. Ar neskaitāmiem risinājumiem, no kuriem daudzi ir pielāgoti, tiek absorbēti triecieni un vibrācijas, samazināts nodilums un optimizēti procesi.
Aseptiskās apstrādes vides monitoringa prasības farmācijas un veselības aprūpes nozarē ir kļuvušas arvien stingrākas. Lai nodrošinātu laboratorijām jaunu zelta standartu mikrobioloģiskajā aktīvā gaisa monitoringā un paraugu ņemšanā, Lielbritānijas uzņēmums Pinpoint Scientific ir izstrādājis inovatīvu sistēmu. Tagad ImpactAir-140 ir aprīkota ar hidrauliskajiem amortizatoriem, ko nodrošina ACE Fabreeka UK.