Katalogs

Dunkermotoren GmbH

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

16.06.2022 01:06

MAE publicē jaunu galveno katalogu 2022

Izstāžu sezonas sākumā MAE publicē savu jauno galveno katalogu 2022./23. gadam. Īpaši izcelti jaunie produkti BB 42, BL 89, kā arī soļu motori ar integrētu elektroniku

Bezsuku pūtējs BB 42 ir mazākais itāļu piedziņas tehnoloģiju ražotāja pūtējs ar 76 mm diametru, kas pārliecina ar savu kompakto dizainu un zemo skaņas jaudu. BL 89 SI maiņstrāvas motors nosaka jaunus standartus ar apgriezieniem līdz 20 000 apgr./min un ir ideāli piemērots neefektīvu maiņstrāvas motoru nomaiņai esošajos rūpnieciskajos lietojumos. Ar ST XX STE sēriju, kas pieejama kopš 2021. gada augusta, Eiropā ražotie MAE soļu motori tagad ir pieejami arī ar augstas klases elektroniku, kas ir tieši pievienota motoram. Šī vadības elektronika tiek vadīta, izmantojot CANopen, EtherCAT vai digitālās ieejas, tāpēc ārējie komponenti vadības skapī vairs nav nepieciešami.

Pirmo reizi MAE vēsturē līdz ar jaunā kataloga izdošanu tā sauktajām vēlamajām sērijām ir pievienoti atsevišķi produkti, kas pieejami bez minimālā pasūtījuma daudzuma un ar optimizētu piegādes laiku. Krāsu kodējums ļauj klientiem ātri identificēt šīs sērijas un pieejamības iespējas.

Katalogs ir pieejams tiešsaistē: https: //www.dunkermotoren.com/en/downloads/catalogues/

Vairāk ziņu

Dunkermotoren līdzstrāvas motori ar sukām GR sērija ir pierādījuši sevi tirgū gadu desmitu laikā kā ļoti izturīgi un uzticami. Tāpēc šī sērija ir ļoti populāra un ir etalons citiem piegādātājiem. Ar jaunāko pārstrādāto versiju Dunkermotoren uzlabo termisko vadību un izturību pret koroziju, kas vēl vairāk paplašina tās līderpozīcijas.

Pēc BG 66, BGE5510 un BG 95 tagad ir pieejama arī BG 75 dPro versija. Ar nepārtrauktu izejas jaud...

Notiekošā digitalizācijas attīstība piedāvā automatizācijas tehnoloģijām plašas jaunas iespējas un pieejas automatizācijas risinājumu realizācijai. Atslēgas vārdi ir decentralizācija, modularitāte un elastība. Dunkermotoren, kas ir AMETEK Advanced Motion Solutions zīmols, ir pionieris un pasaules tirgus līderis integrēto viedo BLDC motoru jomā, kas inovatīvi darbojas šajā tirgū, un piedāvā saviem klientiem ar nexofox MotionCode galīgo versiju ideālu vidi, lai jaunās automatizācijas pieejas padarītu par realitāti.
Šogad sps Italia atkal notiks kā klātienes izstāde. No 2022. gada 24. līdz 26. maijam komponentu un sistēmu piegādātāji prezentēs jaunākās inovācijas elektrotehnikas automatizācijas jomā. Arī Dunkermotoren un tās grupas māsas uzņēmums MAE būs pārstāvēti kā izstādes dalībnieki un prezentēs savus produktu jaunumus 5. hallē stendā L005
MAE, kas ir pazīstams kā ilggadējs ventilatoru un motoru ražotājs rūpnieciskās un privātās tīrīšanas jomā, šogad pirmo reizi kopā ar māsas uzņēmumu Dunkermotoren piedalās izstādē Interclean Amsterdamā. Abi uzņēmumi kopīgi prezentēs savus jaunos produktus 5. halles 505. stendā.
Ar BL 89 SI maiņstrāvas motoru MAE piedāvā ātrgaitas motoru, kas, pateicoties integrētajai elektronikai, piedāvā daudzas funkcijas. No vienas puses, tas nodrošina ārkārtīgi plašu apgriezienu diapazonu 3000-20 000 apgr./min, un, no otras puses, ļauj vienkārši kontrolēt ieslēgšanas strāvu, nepārtraukto strāvu un ātrumu