Katalogs

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

02.08.2022 11:08

Augstas veiktspējas lāzera sensors ar integrētu EtherNet/IP saskarni

mICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG lāzeru sensoru sērija optoNCDT 1900 ir īpaši kompakta un augstas veiktspējas. Ar tūlītēju stāšanos spēkā pārvietojuma un attāluma sensori piedāvā vēl vairāk iespēju integrēšanai industriālā vidē. Papildus sensoriem ar integrētu EtherCAT saskarni tagad ir pieejami arī jauni modeļi ar integrētu EtherNet/IP saskarni. Sensori ir īpaši spēcīgi ļoti ātros procesos, piemēram, bateriju un elektronikas ražošanā, iepakošanas iekārtās un robotikā.

OptoNCDT 1900 lāzera sensori mēra pārvietojumu un attālumu ļoti precīzi un ar lielu ātrumu. Jaunais integrētais EtherNet/IP interfeiss papildina produktu klāstu ar vēl vienu uzticama industriālā savienojuma iespēju. Jau ir pieejami modeļi ar integrētu EtherCAT saskarni. Daudzās lietojumprogrammās ir nepieciešama vairāku ierīču un mašīnu cieša savienošana tīklā. To bieži vien panāk, izmantojot modernas lauka kopņu sistēmas. Micro-Epsilon sensoru integrāciju industriālā Ethernet kontrolieros atvieglo integrētais interfeiss.

Šos lāzera sensorus raksturo augsta veiktspēja un precizitāte apvienojumā ar maziem izmēriem. Tie ļoti ātri atrisina pārvietojuma un attāluma mērījumus un ir īpaši paredzēti procesiem ar lielu ātrumu. Tās tiek izmantotas, piemēram, iesmidzināšanas, iepakošanas un CNC mašīnās, akumulatoru rūpniecībā, viedtālruņu ražošanā, robotu lietojumos un kokapstrādē.

Pateicoties tiešai datu izvadei caur industriālo Ethernet, tiek novērsta laika aizkave, ko rada papildu A/D konvertēšana. Ātru izmērīto vērtību reģistrēšanu nodrošina arī pārtveršanas funkcija. Tas ļauj reģistrēt vai pārraidīt izmērītās vērtības četras reizes ātrāk, nekā to ļauj PLC pieprasījuma cikls.

Vairāk ziņu

Mūsdienīgi Micro-Epsilon endoskopi ļauj precīzi pārbaudīt pat vismazākās instalācijas vietas, un...

Jaunais stiprinājuma kronšteins ar Micro-Epsilon kapacitatīvajiem sensoriem nodrošina ļoti precīzus mērījumu rezultātus abpusējiem biezuma mērījumiem

Ja tiek apstrādāti raupji, matēti vai spīdīgi metāliski sagataves, gan izmēru precizitāte, gan vi...

Virpuļstrāvas sistēmas raksturo augsta veiktspēja, maksimāli vienkārša lietošana un lieliska cenas un veiktspējas attiecība. Šīs induktīvās pārvietojuma mērīšanas sistēmas piedāvā visplašāko pielietojumu daudzveidību, jo tajās var izmantot pasaulē lielāko uzņēmuma sensoru klāstu.

Ir pieejama jaunā firmware V53 lāzerprofila skeneriem scanCONTROL 30xx sērijā. Jaunajā versijā īp...

Micro-Epsilon baltās gaismas interferometriem ir raksturīga izcila precizitāte un absolūtās izmērītās vērtības. Rūpnieciskās klases ierīces ir piemērotas izmantošanai mašīnu integrēšanai, kā arī laboratorijas lietojumiem. Baltās gaismas interferometri mēra attālumu un biezumu un nodrošina nanometru precizitāti ar izšķirtspēju pikometru diapazonā.