Katalogs

E+E Elektronik GmbH

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

E+E Elektronik GmbH

  • DIN EN ISO 9001
  • DIN EN ISO 14001
  • IATF 16949

04.08.2022 10:08

Fizikālā mitruma daudzumu un spiediena rasas punkta kalkulators

Jaunais E+E Elektronik mitruma kalkulators aprēķina visus būtiskos ar mitrumu saistītos parametrus, kā arī spiediena rasas punktu.

Ar E+E Elektronik mitruma kalkulatoru var viegli un reālā laikā veikt sarežģītus mitruma aprēķinus. Šis bezmaksas aprēķinu rīks darbojas tiešsaistē jebkurā jaunākajā pārlūkprogrammā, un to var arī instalēt kā lietotni viedtālruņos vai datorā. Ar praktisko aprēķinu programmu var aprēķināt līdz pat 15 ar mitrumu saistītus parametrus. Turklāt E+E mitruma kalkulatorā ir atsevišķs aprēķina režīms spiediena rasas punkta noteikšanai.

Mitruma aprēķins, ieskaitot mērījumu nenoteiktību

Pamatojoties uz trim zināmiem fizikāliem lielumiem (spiedienu, temperatūru un mitruma mērījumu), E+E mitruma kalkulators aprēķina līdz 15 ar mitrumu saistītiem parametriem, piemēram, rasas punktu, sasalšanas punktu, absolūto mitrumu, entalpiju utt. Būtiska atšķirība no citiem mitruma kalkulatoriem ir tā, ka E+E Mitruma kalkulators ņem vērā arī mērījumu nenoteiktību un tādējādi nodrošina īpaši praktiskus rezultātus.

Papildus fizikālo mitruma lielumu aprēķināšanai un konvertēšanai E+E Mitruma kalkulatoru var izmantot arī, lai simulētu mitruma vērtību uzvedību, mainoties spiediena un temperatūras apstākļiem. Reāliem aprēķiniem kā nesējvidi var izvēlēties gaisu un 10 citas gāzes (tostarp argonu, CO2, hēliju un metānu).

Pārrēķina formulas, ieskaitot nenoteiktības aprēķinu, ir balstītas uz vispārpieņemtajām mitruma teorijām, un tās ir apstiprinājusi akreditētā E+E Elektronik kalibrēšanas laboratorija.

Praktiskais rasas punkta kalkulators

Papildus mitruma aprēķināšanai E+E mitruma kalkulatorā ir atsevišķs aprēķina režīms, kas paredzēts rasas punkta aprēķināšanai saspiestā gaisa sistēmās. Tas ļauj viegli noteikt rasas punkta temperatūras izmaiņas atkarībā no gāzes spiediena.

Lietotājam draudzīgs un funkcionāls

E+E Mitruma kalkulatoru ir viegli un intuitīvi lietot, un tas piedāvā plašu noderīgu funkciju klāstu. Piemēram, fizikālo lielumu mērvienības var konvertēt no SI uz ASV mērvienību sistēmu ar vienu klikšķi, vai arī noteikt katram fizikālajam lielumam atsevišķi. Lietotāji var pielāgot aprēķināto fizikālo lielumu sarakstu savām vajadzībām, parādot vai slēpjot atsevišķas rindas. Aprēķinu rezultātus var eksportēt kā PDF vai Excel failus, kā arī nosūtīt pa e-pastu. Noklikšķinot uz pogas Reset (Atiestatīt), tiek dzēsti visi aprēķini un atjaunots sākotnējais mērlielumu saraksts.

E+E mitruma kalkulators ir pieejams vietnē humidity-calculator.epluse.com.

Vairāk ziņu

TEE501 sensora elements nodrošina izcilu mērījumu precizitāti līdz ±0,2 °C un ir viegli integrējams, pateicoties tā mazajam DFN korpusam.

E+E Elektronik HTP501 mitruma un temperatūras zonde HTP501 ir paredzēta izmantošanai žāvēšanas ka...

E+E Elektronik iegremdēšanas sensors MOP301 precīzi mēra mitrumu transformatoru, smēreļļā vai hidrauliskajā eļļā, kā arī dīzeļdegvielā. To izmanto iekārtu un mašīnu profilaktiskai apkopei. Nerūsējošā tērauda sensoru var izmantot eļļās ar temperatūru līdz 120 °C un 20 bāru spiedienu. Ūdens aktivitātes, temperatūras un absolūtā ūdens satura mērījumu dati ir pieejami, izmantojot RS485 saskarni ar Modbus RTU protokolu.
Austrijas Federālais metroloģijas un mērniecības birojs (BEV) ir pasūtījis sensoru speciālista E+E Elektronik kalibrēšanas laboratorijai nodrošināt valsts mērījumu etalonu (etalon) CO2 gāzes koncentrācijai. Tādējādi kalibrēšanas eksperti no Engervitzdorfas ir kļuvuši par augstāko metroloģisko iestādi valstī attiecībā uz vēl vienu fizikālu lielumu, kas seko mitrumam, rasas punktam un gaisa ātrumam. Kā BEV izraudzītais institūts E+E Elektronik ir pilnvarota veikt īpašas kalibrēšanas valsts metroloģijas institūta līmenī attiecībā uz šiem fizikālajiem lielumiem.
E+E Elektronik EE212 mitruma un temperatūras sensors ir piemērots sarežģītiem mērījumu uzdevumiem klimata tehnoloģijās, lauksaimniecībā un farmācijas rūpniecībā. Pateicoties modulārajai zondes konstrukcijai, sensora moduli vajadzības gadījumā var viegli nomainīt tieši uz vietas. E+E sensora pārklājums, plašā filtru vāciņu izvēle un izturīgais IP65 / NEMA 4 korpuss nodrošina precīzus un uzticamus mērījumus pat sarežģītos darba apstākļos.