Katalogs

DEBUS Druckluft-Vakuumtechnik GmbH

DEBUS Druckluft-Vakuumtechnik GmbH

DEBUS Druckluft-Vakuumtechnik GmbH

Atpakaļ pie saraksta

DEBUS Druckluft-Vakuumtechnik GmbH Filtru iekārtas

Izmeklēšanas pieprasījums  

Filtrēšanas sistēmas: Palielinietražošanas procesa efektivitāti, izmantojot augstas veiktspējas filtru sistēmas:lielāka ražošanas efektivitāte ar tīru gaisu
. Nodrošiniet tīru gaisu, kas nāk par labu gan jūsu darbiniekiem, gan mašīnām. Neatkarīgi no tā, vai strādājat metālapstrādes, plastmasas apstrādes, virsmas apstrādes, pārtikas ražošanas, pulverkrāsošanas, būvniecības vai citās nozarēs: Ar mūsu filtru sistēmām sausie un pat ļoti smalkie putekļi tiek droši un bez atlikumiem noņemti.

Mazāk stresa cilvēkam un mašīnai

Putekļains gaiss darba vietā ir ne tikai slogs jūsu darbiniekiem. Arī jūsu mašīnas un mērinstrumenti ātrāk kļūst netīri. Sliktākajā gadījumā tas var izraisīt ražošanas dīkstāvi un neprecīzus mērījumus. Risinājums šajā gadījumā ir filtru sistēmas, kas samazina iekšējo putekļu slodzi. Jūsu darbinieku veselība ir mazāk noslogota, un tādējādi samazinās darbinieku prombūtnes. Tiek pagarināts intervāls starp mašīnu un mērinstrumentu tīrīšanas cikliem, tādējādi samazinot mašīnu dīkstāvi. Precīzus mērījumus un līdz ar to nemainīgi augstu kvalitāti nodrošina arī uz pieprasījumu orientētas filtru sistēmas.

Jaudīgas un pārdomātas

Mēs piedāvājam kompaktas filtru sistēmas ar minimālām prasībām pēc vietas un augstu veiktspēju. Pateicoties pārdomātai moduļu sistēmai, mūsu filtru sistēmas ir piemērotas universālai lietošanai un ir pielāgotas jūsu individuālajām prasībām attiecībā uz uzstādīšanas variantu un dizainu. Mūsu filtru sistēmas droši un uzticami aizvada putekļaino gaisu no darba zonas un atgriež tīru gaisu.

Izmeklēšanas pieprasījums  

Vairāk produktu Filtru iekārtas jomā

Filtru iekārtas

Lielāka ražošanas efektivitāte ar tīru gaisu
Palieliniet ražošanas procesa efektivitāti, izmantojot jaudīgas filtrēšanas sistēmas. Nodrošiniet tīru gaisu, no kura ieguvēji būs g...