Katalogs

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

17.05.2023 00:00

Vai mūsu šķidrā slāpekļa tvertnēs ir šķidrais slāpeklis?

Atbildēt uz sludinājumu

Kad jūs salīdzināt un pērkat šķidrā slāpekļa tvertnes, jums noteikti ir šāds jautājums: vai šķidrā slāpekļa tvertne, ko es pērku, būs aprīkota ar šķidro slāpekli, piemēram, minerālūdeni? Atbilde ir nē, šķidrā slāpekļa tvertnei nebūs šķidrā slāpekļa.

Pirmkārt, šķidrais slāpeklis jātransportē ļoti uzmanīgi, šķidrā slāpekļa temperatūra ir -196 ℃, ja tas nejauši izlīst transportēšanas laikā, tas var radīt traumas cilvēkiem, kas ir vairāk nekā zaudējumu vērts. Otrkārt, ja iegādājaties glabāšanas tipa šķidrā slāpekļa tvertni ar šķidro slāpekli, jums ir jāuztraucas par to, vai ceļā kratīšanas dēļ netiks bojāta kakla caurule, un, ja kakla caurule ir bojāta, šķidrā slāpekļa tvertni nevar izmantot.

Tāpēc mūsu šķidrā slāpekļa tvertne nav aprīkota ar šķidro slāpekli, tad no kurienes nāk šķidrais slāpeklis? Parasti šķidro slāpekli pārdod vietējos gāzes tirgos un ķīmiskajās rūpnīcās, taču, lai nodrošinātu savu drošību, pārliecinieties, ka tvertne ir piepildīta ar šķidro slāpekli, un jāuzmanās no apsaldējumiem. Pat ja ierīcei nav šķidrā slāpekļa, atkarībā no modeļa tai pievienosim spaini un aizsargvāciņu. Mēs esam gan pārdevējs, gan ražotājs, katra šķidrā slāpekļa tvertne iziet vairākus procesus un stingrus testus.

TianChi KGSQ šķidrā slāpekļa tvertnes ražošanā stingri īsteno kvalitātes specifikāciju "Šķidrā slāpekļa bioloģiskie konteineri GB/T 5458-2012", un visi produkti ir izturējuši produktu kvalitātes uzraudzības un pārbaudes institūta funkcionālo testu. Mēs esam izturējuši ISO9001 un ES CE kvalitātes sertifikāciju. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus un perfektu pēcpārdošanas servisu, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.Atbildēt uz sludinājumu

Kategorija
Piedāvājumus

Valsts
China

Reģions
Henan

Vieta
Zhengzhou