Katalogs

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

Henan Tianzhidao Biological Technology Co., Ltd

18.05.2023 00:00

Kā pareizi piepildīt jaunu Djūara pudeli ar šķidro slāpekli?

Atbildēt uz sludinājumu

Iegādātajās Devara burkās nav šķidrā slāpekļa, ir tikai pudele, tāpēc kā pareizi un droši iepildīt šķidro slāpekli? Pēc tikko iegādātās burkas saņemšanas pārbaudiet, vai burkas ārpusē nav neviena izciļņa vai plaisas, vai tās iekšpuse ir sausa un vai burkas iekšpusē nav svešķermeņu. Kad esam par to pārliecinājušies, varam sākt pildīt šķidro slāpekli.

Pildot šķidro slāpekli, tvertni iepriekš atdzesējiet, vispirms ielejiet nelielu daudzumu šķidrā slāpekļa un tikai pēc tam to piepildiet. Šķidro slāpekli jālej labi vēdināmā vietā, pēc iespējas ārpus telpām. Ja tas jādara telpās, atveriet logus un durvis, lai uzturētu labu ventilāciju, tādējādi izvairoties no skābekļa satura pazemināšanās, ko rada šķidrā slāpekļa iztvaikošana gaisā. Pildīšana ar šķidro slāpekli jāveic lēni un nelielos daudzumos, lai pildīšanas process noritētu vienmērīgāk. Pirmā šķidrā slāpekļa injekcija jāveic apmēram trešdaļā no Djūāra pudeles tilpuma, pēc tam šķidrā slāpekļa tvertne jāatstāj atdzist 24 stundas un tad pakāpeniski jāpiepilda līdz vajadzīgajam tilpumam.

Svarīgi atzīmēt, ka šķidrais slāpeklis jāpiepilda ar labu aizsardzību, jo šķidrā slāpekļa īpaši zemā temperatūra var izraisīt cilvēka ķermeņa apsaldējumus.

TianChi KGSQ šķidrā slāpekļa konteineri ražošanā stingri īsteno kvalitātes specifikāciju "Šķidrā slāpekļa bioloģiskie konteineri GB/T 5458-2012", un visi produkti ir izturējuši produktu kvalitātes uzraudzības un pārbaudes institūta funkcionālo testu. Mēs esam izturējuši ISO9001 un ES CE kvalitātes sertifikāciju. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes produktus un perfektu pēcpārdošanas servisu, lūdzu, sazinieties ar mumsAtbildēt uz sludinājumu

Kategorija
Piedāvājumus

Valsts
China

Reģions
Henan

Vieta
Zhengzhou