Katalogs

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

05.01.2022 00:01

norelem piedāvā jaunus elastīgus vilces elementus ar plastmasas atsperi

norelem ir papildinājis savu produktu klāstu ar jauniem atsperu sānu atsperes elementiem ar plastmasas atsperi

norelem ir papildinājis savu klāstu ar jauniem atsperīgiem sānu vilces elementiem ar plastmasas atsperi. Ir pieejami trīs modeļi, kas atšķiras pēc atsperes spēka. Kopumā sortimentā ir 42 modeļi ar diametru no 6 līdz 16 mm.
Komponenti tiek izmantoti visur, kur nepieciešams nostiprināt vai pozicionēt sagataves un detaļas turpmākai apstrādei. Tie ir populāri, piemēram, mašīnbūvē un mašīnzinībās, iepakošanas rūpniecībā, automobiļu rūpniecībā un kosmiskās aviācijas nozarē. Praktiskie un elastīgie stiprinājuma elementi aizņem maz vietas un padara nevajadzīgus sarežģītus iestatījumus.

Ar atsperīgiem sānu vilces blokiem spēks darbojas horizontāli. Tos galvenokārt izmanto lietojumos, kur uz standarta spiedpogu gabaliem var uzkrāties netīrumi vai skaidas. Priekšvēsture: ar atsperīgiem sānu piespiešanas blokiem plastmasas korpuss ir atspere - atšķirībā no standarta piespiešanas blokiem, kuriem korpusā ir iebūvēta papildu atspere. Tā kā viss ir "atliets no viena gabala", netīrumi nevar uzkrāties iekšpusē vai spraugās un pasliktināt darbību. Tā paša iemesla dēļ atsperes sānu virzošos blokus var izmantot arī krāsošanas vai smilšu strūklas tīrīšanas laikā, nepasliktinot to darbību. Jaunie sānu virzītājspēki ir izturīgi pret temperatūru līdz +100 °C.

Sānu atsperes ar plastmasas atsperi ir pieejamas trīs izpildījumos ar vieglu, vidēju un spēcīgu atsperes spēku - vizuāli tās var atpazīt pēc zilas, sarkanas un zaļas krāsas. Attiecībā uz tapām lietotāji var izvēlēties no rūdīta un kodināta tērauda, nerūsējošā tērauda un plastmasas (termoplastmasas). Atsperes spēks jāizvēlas atbilstoši attiecīgā lietojuma prasībām. Var izmantot spēku no 10 N līdz 160 N.
Atsperes sānu atsperes tiek montētas, iespiežot tās savienotājdaļā. Montāžas caurumam jābūt ar H8 pielaidi. Sānu virzošās daļas var viegli uzstādīt, izmantojot īpašus montāžas instrumentus, kas arī ir pieejami norelem.

Vairāk ziņu

Samazināt spriedzi un pagarināt kalpošanas laiku