Katalogs

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

27.07.2022 13:07

Kapacitatīvo sensoru montāžas kronšteins nodrošina visaugstāko precizitāti

Jaunais stiprinājuma kronšteins ar Micro-Epsilon kapacitatīvajiem sensoriem nodrošina ļoti precīzus mērījumu rezultātus abpusējiem biezuma mērījumiem

Sensori ir izvietoti viens otram pretī un stingri nostiprināti. Uzstādot tos uz kronšteina, sensorus var pastāvīgi un ideāli izlīdzināt vienu ar otru. Tas nodrošina visaugstāko precizitāti, kas cita starpā ir nepieciešama lietojumiem akumulatoru un pusvadītāju rūpniecībā

. Kapacitatīvos sensorus var precīzi izlīdzināt savā starpā, izmantojot jauno montāžas kronšteinu. Šis princips nodrošina ļoti precīzus mērījumu rezultātus, jo sensori atrodas tieši uz vienas ass un tādējādi ir izvietoti kongruenti. Montāžas kronšteins ir ļoti kompakts, tāpēc to var uzstādīt arī vidē, kurā ir maz vietas.

Vienam montāžas kronšteinam var piestiprināt līdz sešiem sensoriem. Tā kā divi sensori katrs pārstāv vienu mērījumu punktu, var veikt līdz pat trīs vienlaicīgiem mērījumiem dažādos punktos. Montāžas kronšteins ir paredzēts īpašām prasībām. Tas ir gan saderīgs ar vakuumu, gan ļoti stabils temperatūrā līdz 100 °C. Tāpēc temperatūras mērīšanai tiek izmantots kapacitatīvais montāžas kronšteins. Tāpēc kapacitatīvo montāžas kronšteinu izmanto arī augstas precizitātes lietojumos, piemēram, pusvadītāju rūpniecībā augstas izšķirtspējas plāksnīšu biezuma mērījumiem un akumulatoru rūpniecībā akumulatoru un separatoru foliju abpusējiem biezuma mērījumiem.

Priekšrocības īsumā
  • Paredzēts augstas precizitātes lietojumiem
  • Mikrometru precizitāte
  • Mērījumi līdz pat trīs mērījumu punktos vienlaicīgi
  • Augsta temperatūras stabilitāte līdz 100 °C
  • Kalibrējama versija vēl lielākai precizitātei
  • Kompakts dizains
  • Ar vakuumu saderīgs dizains

Vairāk ziņu

Mūsdienīgi Micro-Epsilon endoskopi ļauj precīzi pārbaudīt pat vismazākās instalācijas vietas, un...

mICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG lāzeru sensoru sērija optoNCDT 1900 ir īpaši k...

Ja tiek apstrādāti raupji, matēti vai spīdīgi metāliski sagataves, gan izmēru precizitāte, gan vi...

Virpuļstrāvas sistēmas raksturo augsta veiktspēja, maksimāli vienkārša lietošana un lieliska cenas un veiktspējas attiecība. Šīs induktīvās pārvietojuma mērīšanas sistēmas piedāvā visplašāko pielietojumu daudzveidību, jo tajās var izmantot pasaulē lielāko uzņēmuma sensoru klāstu.

Ir pieejama jaunā firmware V53 lāzerprofila skeneriem scanCONTROL 30xx sērijā. Jaunajā versijā īp...

Micro-Epsilon baltās gaismas interferometriem ir raksturīga izcila precizitāte un absolūtās izmērītās vērtības. Rūpnieciskās klases ierīces ir piemērotas izmantošanai mašīnu integrēšanai, kā arī laboratorijas lietojumiem. Baltās gaismas interferometri mēra attālumu un biezumu un nodrošina nanometru precizitāti ar izšķirtspēju pikometru diapazonā.