Katalogs

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

norelem Normelemente GmbH & Co. KG

  • DIN EN ISO 9001:2015

24.05.2023 00:05

Jauni produkti - jaunas iespējas

norelem paplašina eņģu klāstu

norelem paplašina savu viru klāstu ar divām jaunām nerūsējošā tērauda sērijām. No augstas kvalitātes A4 1.4401 izgatavotās eņģes tiek piedāvātas versijā ar stiprinājuma caurumu vai stiprinājuma skrūvi. Tās ir piemērotas iekšdurvīm, ir uzstādāmas redzamā vietā, tās var izmantot pa kreisi vai pa labi, un to atvēršanas leņķis ir 180°.

Šīs eņģes ir arī izturīgas pret vibrāciju un aizsargātas pret vandālismu un bojāšanu, pateicoties neredzamam, metinātam eņģes tapas tapas tapas tapas tapas tapas tapas tapai.Versija ar stiprinājuma caurumu ir pieejama piecos izmēros, bet eņģēm ar stiprinājuma skrūvi klienti var izvēlēties no trim izmēriem.Lokšņu metāla eņģes piecās formās Turklāt norelem paplašina eņģu klāstu, iekļaujot septiņus pieskrūvējamus variantus lokšņu eņģu jomā. Trīs no šiem variantiem ir izgatavoti no A2 nerūsējošā tērauda, četri no tērauda.

Visas eņģes var izmantot iekšdurvīm, un to atvēršanas leņķis ir 270°. Produktu grupa ir iedalīta piecās formās, no kurām pirmā, A forma, ietver eņģes ar divām dažāda garuma kājām. Pieejami no tērauda un nerūsējošā tērauda, un eņģes var eļļot, izmantojot smērvielas sprauslu.

B forma arī ir pieejama no tērauda vai nerūsējošā tērauda, un to arī var eļļot. Tomēr šīs viras viena kājiņa ir ievērojami saīsināta.

C un D forma ir nerūsējošā tērauda eņģes, kuras var atkabināt. C forma ir paredzēta montāžai labajā pusē, D forma - montāžai kreisajā pusē. Visbeidzot, E forma ir taisnstūra veida viru ar fiksētu tapu.Tās ir pieejamas ar hromētu un matētu misiņa pārklājumu.

Vairāk ziņu

Bloķēšanas skrūves un jaunas pozicionēšanas bukses ar stāvokļa sensoru no norelem
No vienkāršām piedziņām līdz sarežģītām pozicionēšanas piedziņām
Norelem mehāniskā stiprinājuma sistēma fiksē standarta detaļas dažu sekunžu laikā
Procesu efektīva automatizācija ar pneimatiskajiem iespīlēšanas elementiem

22.08.2022 01:05

norelem pie AMB 2022
Starptautiskajā metālapstrādes izstādē AMB, kas no 13. līdz 17. septembrim notiek Štutgartē, norelem izceļ savu iespīlēšanas tehnoloģiju klāstu. To klāsts ir ievērojami paplašināts: sākot ar 5 asu skavām un beidzot ar vairākkārtējām skavu sistēmām un manuālās skavas moduļiem, klienti atradīs daudzus jaunus komponentus, kas piedāvā nepārprotamu pievienoto vērtību daudzos lietojumos
Līdz šim norelem piedāvājumā bija tērauda, alumīnija un A2 nerūsējošā tērauda stiprinājuma gredzeni. Tagad šie daudzpusīgie komponenti ir pieejami arī vēl izturīgākā versijā, kas izgatavota no A4 nerūsējošā tērauda. Pateicoties labajai skābes un korozijas izturībai, šos stiprinājuma gredzenus var izmantot arī ķīmiskajā un pārtikas rūpniecībā vai lietojumos, kas saskaras ar sālsūdeni