Katalogs

Dunkermotoren GmbH

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

08.02.2024 01:02

Labākais no vecā un jaunā: BG 75 bezsuku motors tagad pieejams dMove versijā

Plaši izmantojams un daudzpusīgs - AMETEK zīmola Dunkermotoren bezsuku motors BG 75 ir patiesi universāls, un to novērtē ražotāji no dažādiem tirgus segmentiem.

Jaunā dMove versija apvieno pārbaudīto un pārbaudīto ar jauno tehnoloģiju. Kopējais garums nav mainījies, salīdzinot ar tās priekšgājējiem BG 75 SI, CI, PI un MI, un savienojuma tehnoloģijā ir izmantoti arī hibrīdkonektori, kas pazīstami no augstākās klases dPro versijas. Arī nodošana ekspluatācijā un konfigurēšana tiek veikta pazīstamajā Drive Assistant 5 vidē, ko var bez maksas lejupielādēt no Dunkermotoren tīmekļa vietnes.

BG 75 dMove iezīmējas ar inovācijām un īpaši plašām funkcijām pozicionēšanas, strāvas un ātruma regulēšanas jomās, neatstājot neko, ko varētu vēlēties. To var viegli vadīt, izmantojot CANopen vai arī autonomā režīmā, izmantojot konfigurējamas ieejas un izejas. Arī veiktspējas ziņā ir noteikti jauni standarti. BG 75 dMove ar nominālo jaudu 480 W sasniedz nominālo ātrumu 3190 apgr./min un nominālo griezes momentu 1,44 Nm. Maksimālās vērtības daudzkārt pārsniedz nominālās vērtības, padarot motoru par īstu spēkratu visdažādākajiem pielietojumiem visos tirgos - no intralogistikas līdz mašīnbūvei un lauksaimniecības tehnikai.

BG 75 dMove ir rentabla alternatīva dPro, tāpēc to var kombinēt ar pārnesumkārbu, bremzēm un kodētājiem Dunkermotoren moduļu sistēmā, lai izpildītu jebkuras individuālas prasības attiecībā uz robustu, inteliģentu un izturīgu kompleksu piedziņas risinājumu.

Vairāk ziņu

Ar SL 38 produktu klāstu AMETEK zīmols Dunkermotoren ir laidis klajā jaunu augstas veiktspējas lineāro motoru sēriju. Nerūsējošā tērauda versija ServoLine 38 STL (Stainless Steel) pārsteidz ar visaugstāko materiāla kvalitāti un izturību

Pilnībā izmantojiet savu viedo motoru risinājumu potenciālu

LogiMAT Štutgartē tiek uzs...

Nedrošos laikos uzņēmumiem ir īpaši svarīgi rūpīgi pārbaudīt, vai to piegādes ķēdēs nav risku. AM...

Autonomie lauksaimniecības roboti (agroboti) kā līdzeklis cīņai ar pieaugošo pārtikas pieprasījumu un kvalificēta darbaspēka trūkumu lauksaimniecības tirgū

AMETEK zīmols Dunkermotoren jau ir ieviesis saistīto lietojumprogrammas profilu PROFIdrive ar PRO...

2018. gadā Dunkermotoren, AMETEK zīmols, ieviesa savu platformu savu viedo BG motoru vadībai. Kop...