Katalogs

Dunkermotoren GmbH

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

Dunkermotoren GmbH

  • DIN EN ISO 9001:2015
  • DIN EN ISO 14001:2015
  • DIN EN ISO 50001:2018

21.06.2022 01:06

Dunkermotoren uzlabo pilnu slotiņveida līdzstrāvas motoru sēriju

Dunkermotoren līdzstrāvas motori ar sukām GR sērija ir pierādījuši sevi tirgū gadu desmitu laikā kā ļoti izturīgi un uzticami. Tāpēc šī sērija ir ļoti populāra un ir etalons citiem piegādātājiem. Ar jaunāko pārstrādāto versiju Dunkermotoren uzlabo termisko vadību un izturību pret koroziju, kas vēl vairāk paplašina tās līderpozīcijas.

Lai uzlabotu siltuma izkliedi, iepriekš cinkotie, sudraba krāsas GR motori ir nomainīti pret korpusiem ar melnu pārklājumu (KTL). Tas ļauj ilgstoši nodrošināt līdz pat 10 % lielāku griezes momentu, tādējādi palielinot izejas jaudu. Pateicoties uzlabotai siltuma vadībai, jaudas palielinājums tiek panākts, nemainot motoru raksturlīknes gaitu. Izmaiņas var ieviest esošajos lietojumos bez pielāgošanas.

Ar iepriekšējo cinkoto cinka pārklājumu GR 80 nebija iespējams izpildīt dzelzceļa un pārtikas rūpniecības korozijas un higiēnas prasības. Jau kādu laiku kā īpašs risinājums šādiem lietojumiem tiek izmantoti korpusi ar KTL pārklājumu (katodisks iegremdēšanas pārklājums melnā krāsā). Tas ir izturējis sāls izsmidzināšanas testu saskaņā ar DIN EN ISO 9227 192 stundu garumā ar teicamiem rezultātiem.

Lai šis paņēmiens tagad būtu pieejams visiem klientiem, šis pārklājuma veids ir iekļauts standarta produktos. Ar šo pasākumu GR produktu līnija joprojām ir optimāli aprīkota nākotnei.

Vairāk ziņu

Izstāžu sezonas sākumā MAE publicē savu jauno galveno katalogu 2022./23. gadam. Īpaši izcelti jaunie produkti BB 42, BL 89, kā arī soļu motori ar integrētu elektroniku

Pēc BG 66, BGE5510 un BG 95 tagad ir pieejama arī BG 75 dPro versija. Ar nepārtrauktu izejas jaud...

Notiekošā digitalizācijas attīstība piedāvā automatizācijas tehnoloģijām plašas jaunas iespējas un pieejas automatizācijas risinājumu realizācijai. Atslēgas vārdi ir decentralizācija, modularitāte un elastība. Dunkermotoren, kas ir AMETEK Advanced Motion Solutions zīmols, ir pionieris un pasaules tirgus līderis integrēto viedo BLDC motoru jomā, kas inovatīvi darbojas šajā tirgū, un piedāvā saviem klientiem ar nexofox MotionCode galīgo versiju ideālu vidi, lai jaunās automatizācijas pieejas padarītu par realitāti.
Šogad sps Italia atkal notiks kā klātienes izstāde. No 2022. gada 24. līdz 26. maijam komponentu un sistēmu piegādātāji prezentēs jaunākās inovācijas elektrotehnikas automatizācijas jomā. Arī Dunkermotoren un tās grupas māsas uzņēmums MAE būs pārstāvēti kā izstādes dalībnieki un prezentēs savus produktu jaunumus 5. hallē stendā L005
MAE, kas ir pazīstams kā ilggadējs ventilatoru un motoru ražotājs rūpnieciskās un privātās tīrīšanas jomā, šogad pirmo reizi kopā ar māsas uzņēmumu Dunkermotoren piedalās izstādē Interclean Amsterdamā. Abi uzņēmumi kopīgi prezentēs savus jaunos produktus 5. halles 505. stendā.
Ar BL 89 SI maiņstrāvas motoru MAE piedāvā ātrgaitas motoru, kas, pateicoties integrētajai elektronikai, piedāvā daudzas funkcijas. No vienas puses, tas nodrošina ārkārtīgi plašu apgriezienu diapazonu 3000-20 000 apgr./min, un, no otras puses, ļauj vienkārši kontrolēt ieslēgšanas strāvu, nepārtraukto strāvu un ātrumu