Katalogs

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

MICRO-EPSILON Messtechnik GmbH & Co. KG

26.05.2023 02:05

Jaudīgs lāzera pārvietojuma sensors izmantošanai in-line režīmā

ar integrētām EtherCAT, EtherNet/IP un PROFINET saskarnēm optoNCDT 1900 lāzera triangulācijas sensori tagad ir gudrāki, ātrāki un vieglāk lietojami. Tie apvieno augstu mērīšanas biežumu ar kompaktiem izmēriem, integrētu kontrolieri un augstu mērījumu precizitāti. Uzstādīšanas laiks ir vēl īsāks, pateicoties montāžas piederumiem un intuitīvajai vadības koncepcijai, izmantojot tīmekļa saskarni.


OptoNCDT 1900 lāzera triangulācijas sensori tiek izmantoti automatizētiem pārvietojuma, attāluma un pozīcijas mērījumiem rūpnieciskajos procesos. Tie nodrošina ļoti precīzus mērījumu rezultātus tādās jomās kā automobiļu ražošana, 3D drukāšana, koordinātu mērīšanas mašīnas, iesmidzināšanas mašīnas, iepakošanas mašīnas un CNC mašīnas, kā arī akumulatoru rūpniecībā, viedtālruņu ražošanā, robotikas lietojumos un kokapstrādē.


Integrētās EtherCAT, EtherNet/IP un PROFINET saskarnes ļauj viegli savienot sensorus ar vadības sistēmām. Priekšrocības ir īpaši redzamas dinamiskos procesos un tad, ja vairākas ierīces un mašīnas ir savienotas tīklā. Vidējo izmērīto vērtību aprēķināšana divos līmeņos nodrošina vienmērīgu signāla virzību pa nogāzēm un malām, tādējādi novēršot signāla pārspīlēšanu. Mainīgām virsmām ir pieejama uzlabotā virsmas kompensācija, kas strauju virsmas izmaiņu gadījumā pielāgo ekspozīcijas laiku mērķa virsmai.


Sensorus var uzstādīt, izmantojot regulēšanas uzmavas, kas ir patentēta montāžas koncepcija. Tas ļauj tos automātiski pareizi noregulēt. Nav nepieciešams ārējs vadības bloks, jo kompaktais sensors darbojas ar integrētu kontrolieri.

.

Vairāk ziņu

Lai panāktu pilnībā automātisku un autonomu robotu šūnu kalibrēšanu, tiek izmantoti scanCONTROL un o...

Micro-Epsilon sensori uzticami mēra un uzrauga galvenos mērījumu mainīgos lielumus dzelzceļa sati...

OptoNCDT ILR1171-125 lāzera attāluma sensors ir paredzēts lietošanai ārpus telpām. Tas mēra 20 reize...

Visi Micro-Epsilon scanCONTROL sērijas lāzerskeneri tagad ir saderīgi ar Cognex VisionPro, izmant...

JMA-Thickness montāžas adapteri ļauj ar absolūtu precizitāti izlīdzināt hromatiskos konfokālos se...

Kompaktie konfokālie sensori confocalDT IFD2410 un IFD2415 sērijas piedāvā maksimālu veiktspēju "vis...